Menu Zamknij

Folie okienne

Folie okienne przyciemniające w zależności od sposobu montażu dzielimy na zewnętrzne i wewnętrzne. Oba typy folii skutecznie ograniczają przezierność przeszklenia i stanowią doskonałą ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz nadmiernym nagrzewaniem. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, do których chcemy ograniczyć wgląd, tym samym zapewnić sobie prywatność, komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowo tego typu folie okienne zabezpieczają szybę przed działaniem czynników mechanicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe samoprzylepne folie przyciemniające w różnych wersjach, m.in.: folie przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, lustra weneckie, folie szronione, dekoracyjne i reklamowe. Wykonujemy je także w wielu wariantach wymiarowych. Są one bardzo proste w montażu, jak również w demontażu. Szczegółowe parametry folii znajdą Państwo na stronie produktu.

Zachęcamy do zapoznania się również z niezwykle bogatą ofertą pozostałych produktów naszej firmy. W przypadku zapytań ofertowych serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro@tablitekpro.pl.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!