Menu Zamknij

Nagrobne i Nagrobkowe

Nagrobne i nagrobkowe tabliczki, tablice na krzyż typu herb, klepsydra oraz fotografie porcelanowe.

Wykonujemy grawerowane tablice nagrobkowe między innymi w aluminium anodowym. Są one niezwykle trwałe, odporne na działanie zmieniających się czynników zewnętrznych i zachowują swój pierwotny wygląd przez lata. Alternatywą opisania nagrobka są również odporne na stłuczenia szklane tabliczki grawerowane w Plexi Glass. W naszej ofercie znajdą Państwo także tarcze na krzyż w różnych rozmiarach. Są to tablice w kształcie herbu z aluminium, mosiądzu oraz laminatu grawerskiego. Dodatkowo do produkcji tabliczek pamiątkowych dysponujemy bardzo szeroką gamą tworzyw sztucznych w ponad pięćdziesięciu rodzajach, wśród nich również tworzywami imitującymi kamień. Co więcej od lat zajmujemy się jednocześnie usługami wykonywania wysokiej jakości fotografii nagrobnych. Oferujemy różne kształty porcelanek, w których umieszczamy wyraziste zdjęcia czarno-białe, sepia lub w pełnym kolorze.

Nasze tabliczki nagrobne są bardzo proste w montażu. Ponadto gwarantujemy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny!

Zachęcamy do zapoznania się równocześnie z niezwykle bogatą ofertą pozostałych produktów naszej firmy. W przypadku zapytań ofertowych serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro@tablitekpro.pl.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!