Menu Zamknij

Ochrona antywirusowa

Ochrona antywirusowa w postaci podwieszanych i stojących osłon, szyb na biurko oraz tabliczek bezpieczeństwa.

Oferujemy Państwu mechaniczne zabezpieczenia, jakimi są antywirusowe osłony ze szkła akrylowego, inaczej pleksi (plexi glass) o grubości 3 mm. Tego rodzaju szyby idealnie sprawdzają się w biurach, urzędach, sklepach i innych punktach usługowych. Chronią one przed zakażeniem wirusem drogą kropelkową. Są szczególnie pożądane, a wręcz wymagane, w dobie epidemii wirusa. Osłony wykonujemy zarówno w wersji podwieszanej, jak i mocowanej do blatu biurka, oczywiście w wielu wariantach wymiarowych.

Ponadto od lat zajmujemy się profesjonalną produkcją różnego rodzaju tablic i tabliczek. Między innymi znajdą u nas Państwo tabliczki, które pozwolą spełnić obowiązek oznakowania, zaliczane do działu ochrona antywirusowa. Są to na przykład oznaczenia punktów i nakazu dezynfekcji, zachowania bezpiecznej odległości czy nakazu stosowania maski ochronnej. Ekonomiczną opcją okażą się na pewno tablice na podkładzie PCV. Są przy tym lekkie, łatwe w montażu i co najważniejsze wyraźne i czytelne.

Zachęcamy do zapoznania się równocześnie z niezwykle bogatą ofertą pozostałych produktów naszej firmy. W przypadku zapytań ofertowych serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro@tablitekpro.pl.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!