Menu Zamknij

Tablice urzędowe, szyldy i godła

tablice urzedowe szkolne emaliowane

Tablice urzędowe dla szkół, przedszkoli i innych jednostek budżetowych

Od wielu lat wykonujemy dla Państwa tablice urzędowe tj. tablice emaliowane (wypukłe), aluminiowe 3D, tłoczone oraz odlewane z brązu. Nasze tablice wiszą w urzędach na terenie całej Polski ciesząc się długoletnim estetycznym wyglądem i pełną odpornością na warunki atmosferyczne. Każdą w tabliczek wykonujemy z niebywałą starannością, szczególnie dbając o jej piękno. Tablice możemy zrealizować zarówno w formie wypukłej jak również w wersji płaskiej. Podczas ich wytwarzania oczywiście przestrzegamy obowiązujących norm dotyczących wytwórstwa oraz wykończenia tablic urzędowych. W związku z tym zachowujemy przyjęte kształty, wymiary, a także odpowiednią kolorystykę. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i ustalamy z Klientem termin realizacji zlecenia.

Chcesz zamówić emaliowane tablice urzędowe dla szkoły, notariusza lub innej instytucji?

Oferujemy Ci nową technologię! Pomimo, że najpopularniejszą techniką wykonywania tablic urzędowych od wielu lat jest emalia, nie zamykamy się na nowinki techniczne. Urzędy i instytucje coraz częściej odchodzą od tablic emaliowanych ze względu na spory ciężar oraz łatwość uszkodzenia. Od wielu lat wykonujemy bardziej odporne tablice aluminiowe malowane proszkowo oraz stosujemy innowacyjny wydruk UV i wydruk solwentowy zabezpieczony laminatem stałym UV.

Tablice urzędowe panelowe i magnetyczne do holu

Jako producent tablic informacyjnych z opisami pokoi, posiadamy najniższe ceny. Nasze tablice do holu wykonujemy głównie z aluminium anodowanego, PLEXI GLASS (szkła bezpiecznego) oraz laminatów grawerskich. Zdarzają się też zamówienia tablic z Dibondu i stali nierdzewnej, ale należą one do rzadkości. Projekt tablicy do holu wykonujemy bezpłatnie na indywidualne zlecenie. Systemy panelowe lub magnetyczne ułatwiają zmianę numeracji pokoi lub nazwy działu. Technologię wykonania tablic ze zmienną treścią dobieramy do wystroju budynku.

Tablice panelowe – zalety i zastosowanie

Największą zaletą tablic panelowych jest opcja samodzielnego wprowadzania zmian w jej grafice. Najczęściej wykonujemy tablice składające się z nagłówka oraz umiejscowionych w jednej kolumnie paneli. Ich ilość zależy oczywiście od zapotrzebowania Klienta. Możemy jednocześnie zwiększyć liczbę kolumn na życzenie zamawiającego. Gdzie sprawdzają się tego typu tablice? Zdecydowanie tam, gdzie chcemy informować ludzi na przykład o znajdujących się w budynku działach. A więc często wykonujemy zlecenia dla urzędów, uczelni, biurowców czy obiektów sprawujących opiekę medyczną. Każde zamówienie traktujemy odrębnie.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!