Menu Zamknij

Tablice imienne w firmie Tablitek PRO

Tablice imienne

Okazjonalne tablice imienne

Tablice imienne to doskonały pomysł na super solidny oraz niepowtarzalny prezent zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Stanowią one unikatowy gadżet, który można zamocować na przykład na rowerze, quadzie, wózku i każdym innym pojeździe. To również modny element wystroju pokoju współczesnych nastolatków. Personalizowane tabliczki stanowią ponadto trwałą pamiątkę z urodzin i innych okazji na długie lata. Przygotowując konkretne tabliczki realizujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów. Dlatego też po zakupie istotną kwestią jest podanie imienia, które ma zdobić zamówiony produkt.

Imienne tablice rejestracyjne

– Jako firma z wieloletnim doświadczeniem Tablitek PRO wykonujemy na zamówienie solidne zindywidualizowane tablice imienne na blasze aluminiowej w rozmiarze 50 cm x 10,5 cm.

– Poza imieniem na tabliczce znajduje się euroband unijny z gwiazdkami oraz oznaczenie PL.

–  Tego rodzaju produkt jest wspaniałym upominkowym drobiazgiem, który wygląda niezwykle ciekawie czy to za szybą auta, czy też na ścianie w domu.

Tabliczki są tłoczone, co zapewnia ich niebywałą trwałość w przeciwieństwie do napisów naklejanych. Ponadto są one czytelne i widoczne z dużej odległości. Kolejną zaletą produktu jest jego lekkość oraz łatwość montażu.

– Cieszące się dużą popularnością są również imienne tablice ślubne. Z pewnością uatrakcyjniają one jeden z najpiękniejszych dni w życiu i sprawiają, że para młoda zasłużenie znajduje się w centrum uwagi. Natomiast później zostają miłym i sentymentalnym souvenirem.

– Na oferowanych w naszym sklepie tablicach rejestracyjnych można wytłoczyć maksymalnie 8 znaków.

Tablice i tabliczki firmy Tablitek PRO

W naszej firmie od zawsze stawiamy na jakość obsługi naszych Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak dostosować ofertę do konkretnych potrzeb. Posiadamy zarówno produkty w wersji ekonomicznej, jak również wysokojakościowe produkty. Nasze aluminiowe tabliczki są przede wszystkim trwałe, dlatego też udzielamy na nie dwuletniej gwarancji.

Uwaga! Oferowane przez naszą firmę imienne tablice rejestracyjne są produktem kolekcjonerskim. Dlatego też nie powinny być one używane jako zamiennik tablic rejestracyjnych.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!