Menu Zamknij

Tablica z nazwą ulicy

tablice z nazwa ulicy

Tablica z nazwą ulicy – drogowskaz uliczny

Tablica z nazwą ulicy to bardzo często spotykany element zarówno w dużych miastach, małych miasteczkach, jak i również na wsiach. Jej głównym zadaniem jest informowanie mieszkańców, nieznających okolicy gości, kurierów oraz turystów o konkretnej lokalizacji. Ponadto informacja taka usprawnia nam poruszanie się po określonej miejscowości. Znając nazwę ulicy, wiemy w jakim miejscu dokładnie się znajdujemy, a następnie możemy oszacować i ustalić kierunek podróży do wyznaczonego celu.

Gdzie umieszczane są tablice z nazwami ulic?

Wspomniane wyżej tabliczki stanowią idealne rozwiązanie poprawiające komunikację, ale jednocześnie wpływają też na wizerunek danej miejscowości. Ponieważ ich rola polega na określeniu dokładnego miejsca, w tym przypadku ulicy, tak więc muszą być one przede wszystkim widoczne i dla przechodniów, i dla kierowców. Dlatego też tablice najczęściej montuje się na wysokich i solidnych słupkach drogowych. Natomiast, aby ułatwić orientację podróżujących oznaczenia te umieszcza się na skrzyżowaniach dróg. Ponadto bardzo często spotykamy tablice z nazwą ulic przymocowane do ogrodzeń lub zamontowane na elewacji budynków. Dzięki takim rozwiązaniom bardzo łatwo możemy trafić pod wskazany adres, który oczywiście uzupełniony jest za pomocą odpowiedniej tabliczki z numerem domu.

Tablica z nazwą ulicy firmy Tablitek PRO


Każda nasza tablica w zależności od konkretnego zamówienia Klienta wykonana jest z solidnej blachy na podkładzie ocynkowanym lub aluminiowym. Tabliczki mogą posiadać różne długości i szerokości. Ich bardzo ciekawym akcentem jest ponadto herb miejscowości. W skład zestawu oprócz tablicy wchodzi również ocynkowany słupek z korkiem gumowym, opaski montażowe chromoniklowe lub uchwyty. Najważniejsze zalety naszych tabliczek poza widocznością z odpowiedniej wysokości, to:

wysoka estetyka – projekty wykonują wykształceni plastycy;

wyraźna czytelność zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki zastosowaniu folii odblaskowych;

odporność na zarysowania i zmienne warunki atmosferyczne;

trwałość dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów wyprodukowanych w większości na terenie UE.

Wykonywane przez nas tablice utrzymane są w kolorystyce i stylu dopasowanym do całości oznakowania. W naszej ofercie posiadamy kompletny system oznakowania. Poza tablicą z nazwą ulicy, można u nas zamówić: tabliczki adresowe, posesyjne, drogowskazy, gabloty przystankowe, witacze oraz tablice z planem gminy lub miasta.

Tablica nazwa ulicy

Montaż tablic na słupkach i na powierzchni płaskiej

Na życzenie Klienta w naszej firmie istnieje możliwość montażu zakupionych tabliczek. Oferujemy także pomoc w rozplanowaniu oznakowania. Montaż tablic z nazwą ulicy odbywa się w pełni profesjonalnie przez przeszkoloną kadrę i przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Na życzenie wykonujemy także nazwy ulic w ramkach.

W wypadku zamówień dla urzędów i instytucji oraz o wartości przekraczającej 3000 PLN istnieje możliwość uzyskania indywidualnych warunków. Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!