Menu Zamknij

Prezenty, upominki, dyplomy

Tabliczki na prezent

Tabliczki na prezent, upominek, dyplom

Tabliczki na prezent – to doskonały pomysł na obdarowanie bliskiej osoby trwałym upominkiem w postaci grawerowanej, czy spersonalizowanej tabliczki. Obecnie jest to dosyć popularny i oryginalny gadżet, który ucieszy praktycznie każdego. Idealnie sprawdzi się na podarunek z okazji na przykład urodzin, imienin, jubileuszu oraz innych świąt. Stanowić on może również piękną i niepowtarzalną ozdobę domu, między innymi: salonu, kuchni, jadalni czy też pokoju. Taka tabliczka może zawierać oczywiście dowolny tekst, imię, motto, a nawet grafikę.

Dyplom w formie tabliczki

Wykonujemy niestandardowe dyplomy w postaci tabliczek pamiątkowych oraz certyfikaty, wyróżnienia i podziękowania. Jest to niezwykle efektowna i wyszukana forma, jaką można nagrodzić bliską osobę, laureatów konkursów czy też pracowników w firmie. Ów elegancki i atrakcyjny dyplom wyeksponowany na ścianie na przykład biura stanowi doskonałą pamiątkę. Dodatkowo świadczy o randze osoby lub firmy go wystawiającej.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowujemy materiał, wymiary, a także treść, grafikę do konkretnych wymagać zamawiającego. Dzięki zastosowaniu technologii sublimacji na blachach aluminiowych elementy graficzne np. logo oraz fotografie cieszą się wiernie odwzorowanymi kolorami i dokładnością. Zachowują tym samym swoje walory przez długie lata.

Niestandardowe tabliczki na prezent

W naszej ofercie posiadamy również możliwość zamówienia niecodziennych humorystycznych, zabawnych tabliczek, które doskonale sprawdzają się jako prezent. Szczególnie są one uwielbiane przez osoby młode, które w sposób nieco awangardowy lubią dekorować swoje pokoje. Na tego rodzaju tabliczkach może znaleźć się w zasadzie każda treść. Bardzo popularne tablice sprawiające radość nie tylko młodzieży to znaki drogowe, zabawne zakazy lub tabliczki z żartobliwym tekstem umieszczane między innymi na drzwiach. Ponadto niezwykle ciekawe są również tabliczki imienne, np. jako modele tablic rejestracyjnych, które przełamują nudę na pewno w domu, ale także wprowadzają nieco więcej luzu w pracy.

Tablice i tabliczki w firmie Tablitek PRO

Oprócz tych wyjątkowo atrakcyjnych gadżetów upominkowych w naszej ofercie posiadamy także wiele innych produktów. Są to tablice informacyjne i ostrzegawcze, znaki drogowe oraz osłony antywirusowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani indywidualnym zamówieniem zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe.

Życzymy udanych zakupów.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!