Menu Zamknij

Pleksy antywirusowe – Ochrona antywirusowa

osłony z pleksy na biurko

Pleksy antywirusowe – ekrany zabezpieczające

Pleksy antywirusowe stanowią idealną osłonę ochronną dla pracowników i klientów w wielu punktach usługowych i miejscach pracy. Zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort funkcjonowania głównie w urzędach, szkołach, przychodniach, bankach, aptekach, recepcjach czy sklepach. Ich zasadnicza funkcja polega na zmniejszeniu ryzyka rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą powietrzno kropelkową. Chronią one oczywiście przed transmisją drobnoustrojów przez cząstki aerozolu w trakcie mówienia, kaszlu lub kichania. Dlatego też powszechnie stosuje się je w profilaktyce potencjalnego zarażenia się w pracy grypą, anginą, przeziębieniem oraz obecnie panującym COVID-19.

Pleksy antywirusowe i antybakteryjne na biurko

Oferujemy Państwu ochronę do ustawienia na biurku w postaci szyb akrylowych – pleksi (plexi glass). Nasze produkty obecnie wykonujemy w dwóch wariantach rozmiarowych: 100 x 75 cm oraz 75 x 50 cm. Są to pleksy ochronne o grubości 3 mm, które w bardzo prosty sposób można zamontować na biurku. Wystarczy jedynie przykleić do mebla załączone do szkła akrylowego uchwyty, aby móc cieszyć się stabilną ochroną antywirusową i antybakteryjną w miejscu pracy.

Ochrona antywirusowa z plexi glass – zalety

Ekrany ochronne szczególnie w ostatnim czasie stanowią wskazanie przez Główny Inspektorat Epidemiologiczny jako jeden z niezbędnych elementów zabezpieczających i zmniejszających możliwość zakażenia się chorobami drogą kropelkową podczas obsługi klienta. Są one wykorzystywane w bardzo wielu branżach, na przykład: farmaceutycznej, spożywczej lub logistycznej. Główne zalety naszych przegród w postaci osłon akrylowych na biurko to:

– ochrona przed patogenami zapewniająca bezpieczeństwo i komfort pracy;

stabilność przegrody i jej prosta obsługa oraz łatwy montaż (mocowanie elementów nie uszkadza blatu biurka);

łatwość utrzymania osłony w nienagannej czystości przy zastosowaniu preparatów przeznaczonych do plex akrylowych;

– wysoka przepuszczalność światła dzięki przezroczystej strukturze umożliwiająca bardzo dobry kontakt wzrokowy z klientem;

trwałość materiału (większa wytrzymałość od szyby);

dokładność oraz staranność wykonania oraz wysoka estetyka osłony;

– szybki czas realizacji.

Ochrony antywirusowe oraz Tablice firmy Tablitek PRO

Oprócz osłon antywirusowych w naszej ofercie znajdą Państwo również mnóstwo innych produktów w postaci tablic informacyjnych i ostrzegawczych popularnie stosowanych w zakresie bezpieczeństwa w pracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani indywidualnym zamówieniem zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe.

Życzymy udanych zakupów.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!