Menu Zamknij

Tablice na słupkach

tablice na place zabaw

Tablice na słupkach – różne wzory

Tablice na słupkach umieszcza się w wielu miejscach, na otwartej przestrzeni, na której mogą przebywać ludzie. Pełnią one funkcję przede wszystkim informującą, ostrzegawczą lub też przekazującą wiadomość o zakazie wykonywania konkretnych czynności. Na ich powierzchni znajdują się piktogramy, czyli znaki pisma obrazkowego i symbole jednoznacznie rozumiane przez ludzi różnych narodowości. Ponadto uzupełniamy je dodatkowym opisem w języku polskim. Nadruki zarówno obrazu jak i napisu są wyraźne, czytelne i estetyczne.

Tablice na słupkach ocynkowanych – zalety

Wykonujemy ekonomiczne modele tablic o wymiarach 30 x 40 cm wraz ze słupkiem o wysokości 175 cm. Tabliczki produkujemy z blachy stalowej powlekanej, którą formujemy przestrzennie. W celu nadania produktom większej sztywności oraz trwałości krawędzie zaginamy dwukrotnie, analogicznie jak w przypadku znaków drogowych. Najważniejsze zalety naszych tablic to:

estetyczny wygląd i trwałe kolory przez cały okres użytkowania;

lekka konstrukcja dzięki odpowiedniemu uformowaniu blachy;

łatwy montaż w ziemi przez wbicie lub betonowanie słupka;

– niezwykła trwałość oraz niezmienny wygląd nawet po wielokrotnym myciu;

odporność na czynniki zewnętrzne: promieniowanie słoneczne, wysokie i niskie temperatury czy opady atmosferyczne;

– możliwość umieszczenia indywidualnych treści;

niskie ceny prosto od producenta.

Tablice firmy Tablitek PRO

Jesteśmy firmą od wielu już lat zajmującą się produkcją różnego rodzaju znaków, tablic i tabliczek. W naszej ofercie posiadamy mnóstwo gotowych wzorów, które powszechnie są wykorzystywane w praktyce zgodnie z przepisami ruchu drogowego czy też zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Dbamy o najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów, aby mogły one prawidłowo spełniać swoją funkcję przez bardzo długie lata. Stosujemy odpowiednio nowoczesne technologie wytwarzania tablic, dzięki czemu zachowują one swój pierwotny wygląd, nie płowieją, nie pękają i nie ulegają szybkiemu procesowi niszczenia. Do każdej tablicy dołączamy paragon lub fakturę VAT. Jest ona dowodem zakupu upoważniającym do skorzystania z 2-letniej gwarancji.

Tabliczki – indywidualne zamówienia

Jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia naszych Klientów. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jeśli więc nie znaleźli Państwo na naszej stronie odpowiedniego modelu tablicy lub są państwo zainteresowani produktami w niższej cenie lub wyższym standardem zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe.

Życzymy przyjemnych zakupów.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!