Menu Zamknij

Tablice adresowe / posesyjne

tablice adresowe na dom

Tablice adresowe i posesyjne

Numer domu / numery na elewację

Tablice adresowe – Tablitek PRO produkuje tablice i numery na dom dzięki, którym kurier lub znajomi bez problemu do Ciebie trafią. Wykonujemy tabliczki adresowe i numery na elewacje od 1szt.

Podświetlany numer domu
Plafon – podświetlenie LED 2W

Plafony adresowe, podświetlane tablice posesyjne produkujemy z grubego i trwałego akrylu o grubości 3mm, w kolorze opal (mlecznym). Są idealnie widoczne na elewacji zarówno w dzień jak i w nocy. Ponadto zastosowane energooszczędne oświetlenie SMD LED pobiera jedynie 2W (i to tylko w nocy). Tabliczki te proponujemy w dwóch wersjach cenowych (z wyłącznikiem zmierzchowym oraz bez wyłącznika).

Tablice adresowe wypukłe – system warszawski

Tablice adresowe z numerem domu i nazwą ulicy (system warszawski). Mają one wypukłe estetyczne lico wykonane z blachy powlekanej. Grafika tablicy naniesiona w postaci folii odblaskowej I generacji (jak na znakach drogowych). Tablica przystosowana jest do montażu na ścianie / na elewacji. Posiada pełną odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu folii odblaskowej, adres i numer domu jest widoczny również w nocy. Do tablicy dołączamy oczywiście kołki montażowe, instrukcję montażu.

Tabliczki adresowe tłoczone – Aluminiowe (3D)

Pierwsze aluminiowe tablice posesyjne na domach i ogrodzeniach można było zobaczyć już w latach 90-tych . Tabliczki wykonane są z wysokiej klasy blachy aluminiowej, malowanej proszkowo na kilka najpopularniejszych kolorów. Zastosowana technologia i materiał odporny w 100% na korozję, daje pewność, że tabliczki będą służyć wiele lat. Wytłoczone litery i cyfry podkreślają klasyczny charakter tablic i podnoszą czytelność. Montaż tablic jest bardzo prosty, na życzenie klienta przygotowujemy również otwory montażowe. 

Tablice adresowe – podkład zaginany

Tablice posesyjne z numerem na dom o bardzo estetycznym wyglądzie. Krawędzie tablicy wyginane jednokrotnie do tyłu, dzięki czemu tablica posiada swoją grubość, nie tracąc przy tym swoich walorów wytrzymałościowych i estetycznych. Grafika tablicy wykonana jest z folii odblaskowej I generacji (jak na znakach drogowych), dzięki trwałość takich tablic jest maksymalnie wydłużona.  Do tablicy dołączony jest uchwyt oraz kołki montażowe.

Tablice z Plexi Glass 3D – Szkło akrylowe

Tablice adresowe 3D wykonane ze szkła akrylowego tj. Plexi Glassu cechuje wyjątkowy designerski charakter. Wykonujemy tablice w różnej kolorystyce, dopasowanej tak, by stanowiła ozdobę Twojej elewacji, a jednocześnie gwarantowała stuprocentową czytelność. Stosujemy tylko najwyższej jakości szkło akrylowe  znanych europejskich producentów. Do każdej tablicy dołączamy kołki montażowe i dystanse aluminiowe, które podkreślają nowoczesny charakter tabliczki.

Numer domu – Litery na elewację 

Litery i napisy 3D na ścianę mogą być doskonałym uzupełnieniem Twojego domu tzw. wisienką na torcie. Dlatego też kształty liter i numeru dopieszczają pod każdym względem nasi fachowcy od liter reklamowych. Nowoczesne zaś technologie pozwalają nam wykonać napis, który spełni Twoje oczekiwania. Refleksy błyszczącego plexi glass’u wyciętego laserem doskonale współgrają z matową strukturą elewacji oraz niezwykle równym szpachlowanym i powlekanym ręcznie farbą bokiem litery. Każdą literkę i numer oglądamy z każdej strony po to, by jego wygląd był idealny.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!