Menu Zamknij

Tablice adresowe / posesyjne

Tabliczki adresowe i posesyjne.

Numery na dom i elewację.

Tablitek PRO produkuje tablice i numery na dom dzięki, którym kurier lub znajomi bez problemu do Ciebie trafią. Wykonujemy tabliczki adresowe i numery na elewacje od 1szt.

Plafon z numerem – podświetlenie LED 2W

Plafony adresowe, podświetlane tablice posesyjne produkowane są z grubego i trwałego akrylu o grubości 3mm, w kolorze opal (mlecznym). Są idealnie widoczne na elewacji zarówno w dzień jak i w nocy. Zastosowane energooszczędne oświetlenie SMD LED pobiera jedynie 2W (i to tylko w nocy). Tablice produkowane są przez nas w dwóch wersjach cenowych (z wyłącznikiem zmierzchowym oraz bez wyłącznika).

Tablice adresowe wypukłe – system warszawski

Tablice adresowe z numerem domu i nazwą ulicy (system warszawski). Wypukłe estetyczne lico wykonane z blachy powlekanej. Grafika tablicy naniesiona w postaci folii odblaskowej I generacji (jak na znakach drogowych). Tablica przystosowana do montażu na ścianie / na elewacji. Posiada pełną odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu folii odblaskowej, adres i numer domu jest widoczny również w nocy. Do tablicy dołączamy kołki montażowe, instrukcję montażu.

Tablice tłoczone – Aluminiowe (3d)

Pierwsze aluminiowe tablice posesyjne na domach i ogrodzeniach można było zobaczyć już w latach 90-tych . Tabliczki wykonane są z wysokiej klasy blachy aluminiowej, malowanej proszkowo na kilka najpopularniejszych kolorów.  Zastosowana technologia i materiał odporny w 100% na korozję, daje pewność, że tabliczki będą służyć wiele lat. Wytłoczone litery i cyfry podkreślają klasyczny charakter tablic i podnoszą czytelność. Montaż tablic jest bardzo prosty, na życzenie klienta przygotowujemy również otwory montażowe. 

Tablice adresowe – podkład zaginany

Tablice posesyjne z numerem na dom o bardzo estetycznym wyglądzie. Krawędzie tablicy wyginane jednokrotnie do tyłu, dzięki czemu tablica posiada swoją grubość, nie tracąc przy tym swoich walorów wytrzymałościowych i estetycznych. Grafika tablicy wykonana jest z folii odblaskowej I generacji (jak na znakach drogowych), dzięki trwałość takich tablic jest maksymalnie wydłużona.  Do tablicy dołączony jest uchwyt oraz kołki montażowe.

Tablice z Plexi Glass 3d – Szkło akrylowe

Tablice adresowe 3d wykonane ze szkła akrylowego tj. Plexi Glassu cechuje wyjątkowy designerski charakter. Wykonujemy tablice w różnej kolorystyce, dopasowanej tak, by stanowiła ozdobę Twojej elewacji, a jednocześnie gwarantowała stuprocentową czytelność. Stosujemy tylko najwyższej jakości szkło akrylowe  znanych europejskich producentów. Do każdej tablicy dołączone są kołki montażowe i dystanse aluminiowe, które podkreślają nowoczesny charakter tabliczki.

Numer domu – Litery na elewację 

Litery i napisy 3d na ścianę mogą być doskonałym uzupełnienie Twojego domu tzw. wisienką na torcie. Kształty liter i numeru są dopieszczone pod każdym względem przez naszych fachowców od liter reklamowych. Nowoczesne technologie pozwalają nam wykonać napis, który spełni Twoje oczekiwania. Refleksy błyszczącego plexi glass’u wyciętego laserem doskonale współgrają z matową strukturą elewacji oraz niezwykle równym szpachlowanym i powlekanym ręcznie farbą bokiem litery. Każdą literkę i numer oglądamy z każdej strony po to, by jego wygląd był idealny.