Menu Zamknij

Tabliczki Uwaga Pies / Tabliczki Uwaga! Zły pies

tabliczka uwaga pies producent

Tabliczki Uwaga Pies
Tablice ostrzegawcze dla właścicieli psów

Tabliczki Uwaga Pies jak wskazuje nazwa stanowią ostrzeżenie przed znajdującym się na danym terenie psem. A jeżeli na swojej posesji gospodarz posiada takowe zwierzę, to ma obowiązek oznaczyć podwórko odpowiednią tabliczką z napisem “Uwaga! Pies”. I taką też informację należy umieścić najlepiej przy bramie wejściowej lub tuż obok niej w widocznym miejscu na ogrodzeniu. Wczytując się w Ustawę o ochronie zwierząt z dnia 21.08.1997 co prawda nie znajdziemy doprecyzowanego formatu, jednak oczywistym jest, że musi ona być widoczna i czytelna. Oferujemy bardzo szeroki wybór gotowych tabliczek o ostrzegawczych, również w wersji humorystycznej. Mogą je Państwo także dostosować pod względem umieszczonej na nich treści, materiału wykonania i wyglądu. Wykonujemy również tablice na indywidualne zlecenie Klienta.

Tabliczki – Uwaga! Zły pies

Z racji tego, że niektóre rasy psów są szczególnie mało przyjazne gospodarz powinien poinformować o tym fakcie gości. Zaś zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne są to rasy:

– amerykański pit bull terrier;
– pies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin);
– buldog amerykański;
– dog argentyński;
– pies kanaryjski (Perro de Presa Canario);
– rottweiler;
– akbash dog;
– anatolian karabash;
– moskiewski stróżujący;
– owczarek kaukaski.

Dlatego też posiadając na posesji jednego z wyżej wymienionych pupilów musimy na ogrodzeniu umieścić wyraźną tabliczkę opatrzoną napisem Uwaga! Zły pies.

Tabliczki ostrzegawcze i informacyjne w firmie Tablitek

Produkowane przez nas tabliczki aluminiowe są niezwykle trwałe i odporne na korozję. Dodatkowo dzięki malowaniu proszkowemu zyskują lepszą wytrzymałość powłoki przed czynnikami mechanicznymi oraz atmosferycznymi. Kolejną ich zaletą jest znakomita widoczność, którą zapewnia tłoczenie liter podczas wykonywania napisów. Tak więc nasze tablice są bardzo estetyczne i idealnie dobrane rozmiarowo do wielkości bramy wejściowej. Oczywiście udzielamy na nie dwuletniej gwarancji.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!