Menu Zamknij

Tablice energetyczne / Tablice dla energetyki

tablice elektryczne dla energetykow

Tablice energetyczne – dowolne napisy

Produkujemy opisowe tablice energetyczne. Najczęściej znajdują one zastosowanie do oznaczania stacji transformatorowych, szaf elektrycznych, linii kablowych itp. Według zapotrzebowania umieszczamy na nich wymagane treści w maksymalnie pięciu wierszach. Najczęstsze zlecenia z uwagi na trwałość dotyczą tablic z napisami tłoczonymi w blasze. Dzięki takiej technice litery są przede wszystkim niezmazywalne. Nasze tablice, wykonane z najwyższej jakości aluminium, poza trwałością i estetyką charakteryzują się także wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Co ważne, dopasowujemy także wymiary produktów do obowiązujących norm PGE, Tauron, Energa, Enea.

Tablice energetyczne – rodzaje

Jako wiodący w Polsce producent tablic informacyjnych wytwarzamy praktycznie każdy rodzaj tabliczki i szyldu. Dla energetyki natomiast najczęściej produkujemy następujące artykuły:

– tabliczki i naklejki – Uwaga! Wysokie napięcie;
– opisy do szaf transformatorowych i urządzeń elektrycznych;
– tabliczki na słupy wysokiego i średniego napięcia;
– oznaczenia hydrantów, trójników sieci;
– oznaczenia linii wysokiego napięcia instalacji wodnych i gazowych;
– tablice budowlane oraz znaki: ostrzegawcze, zakazu, nakazu i informacyjne.

Jak zamontować tablice dla energetyków?

Montaż wytwarzanych przez nas tablic jest bardzo prosty. Bowiem tablice można umieścić bezpośrednio na budynku lub słupie elektrycznym. Możemy również opcjonalnie wykonać otwory na taśmę SOT, które ułatwią umieszczenie tablic w odpowiednim miejscu.

Dlaczego warto u nas zamówić np. tablice energetyczne?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy w katalogach ogromną ilość gotowych projektów. Wykonujemy też tablice o dowolnej treści w zależności od potrzeb każdego Klienta. Na każdym etapie produkcji dbamy o najdrobniejsze detale, aby końcowy produkt był solidny i jednocześnie estetyczny. Ponadto nasze tabliczki dzięki metodzie tłoczenia są widoczne nawet z dalszej odległości. Natomiast nowoczesna technologia malowania proszkowego czyni je odpornymi na czynniki mechaniczne, chemiczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego też na nasze tabliczki zawsze udzielamy gwarancji.

icon_1

Miła i fachowa
ubsługa

icon_2

Technologia
przyszłości

icon_3

Personalizacja
produktów

icon_4

Szeroka
oferta

icon_4

Szybka realizacja
zamówień

Szybki kontakt!
+
Wyślij!