Menu Zamknij

Szyldy urzędowe i godła

Tablice dla urzędów,

szkół i innych jednostek budżetowych

Od wielu lat wykonujemy dla Państwa tablice urzędowe tj. tablice emaliowane (wypukłe), aluminiowe 3d , tłoczone oraz odlewane z brązu. Nasze tablice wiszą w urzędach na terenie całej Polski ciesząc się długoletnim estetycznym wyglądem i pełną odpornością na warunki atmosferyczne.

Chcesz zamówić tablicę emaliowaną dla urzędu, szkoły, notariusza lub innej instytucji?

Dajemy Ci nową technologię ! Pomimo, że najpopularniejszą techniką wykonywania tablic urzędowych od wielu lat jest emalia, nie zamykamy się na nowinki techniczne. Urzędy i instytucje coraz częściej odchodzą od tablic emaliowanych ze względu na spory ciężar oraz łatwość uszkodzenia. Od wielu lat wykonujemy bardziej odporne tablice aluminiowe malowane proszkowo oraz stosujemy innowacyjny wydruk UV i wydruk solwentowy zabezpieczony laminatem stałym UV.

Tablice panelowe i magnetyczne do holu

Jako producent tablic informacyjnych z opisami pokoi, posiadamy najniższe ceny. Nasze tablice do holu wykonujemy głównie z aluminium anodowanego, PLEXI GLASS (szkła bezpiecznego) oraz laminatów grawerskich. Zdarzają się też zamówienia tablic z Dibondu i stali nierdzewnej, ale należą one do rzadkości. Projekt tablicy do holu wykonujemy bezpłatnie na indywidualne zlecenie. Systemy panelowe lub magnetyczne ułatwiają zmianę numeracji pokoi lub nazwy działu. Technologię wykonania tablic ze zmienną treścią dobieramy do wystroju budynku.